Duyarlı ve Özverili Çalışmaya Teşekkür
06 Kasım 2019


İl Sağlık Müdürlüğümüz bünyesindeki Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığımıza bağlı Tepebaşı Aile Sağlığı Merkezi’nde görevli Doktor Ülker Vural ile Ebe Hemşire Rukiye Güldoğan’a birimlerinde çalıştıkları görev süreleri içerisinde hastalara ve vatandaşlara karşı göstermiş oldukları duyarlılık ve özverili çalışmalardan dolayı İl Sağlık Müdürümüz Dr. Feramiş Ender Güngüneş tarafından Teşekkür Belgesi verildi. 

Hastalar ile yakın iletişim kurmaları ve sorunlarına çözüm bulmaları nedeniyle BİMER’e başvuran vatandaşlar Doktor Ülker Vural ve Ebe Hemşire Rukiye Güldoğan’a teşekkür yazısı yazdılar. BİMER aracılığı ile Müdürlüğümüze ve Başkanlığımıza ulaşan bu yazı nedeniyle özverili görevlerinden dolayı Müdürlük makamında İl Müdürümüz Dr. Feramiş Ender Güngüneş tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildiler. 

Ayrıca Rasim Pekşen’e de Tüberküloz Daire Başkanlığınca düzenlenen Tüberküloz Saha Timleri Saha Eğitimi ve Değerlendirme Çalışmalarına sunduğu gönüllü ve özverili çalışmalardan dolayı Halk Sağlığı Genel Müdürü Dr. Hüseyin İlter imzalı Teşekkür Belgesi İl Müdürümüz Dr. Feramiş Ender Güngüneş tarafından verildi. 

  • Duyarlı ve Özverili Çalışmaya Teşekkür2.JPG
  • Duyarlı ve Özverili Çalışmaya Teşekkür3.JPG
  • Duyarlı ve Özverili Çalışmaya Teşekkür4.JPG