TSM Personelimiz Masa Tenisinde Türkiye Derecesi Elde Etti
06 Temmuz 2022

TSM Personelimiz Masa Tenisinde Türkiye Derecesi Elde Etti kapak.jpg
Müdürlüğümüz Toplum Sağlığı Merkezi personeli Adem ÇETİN, Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonunca 22-24 Haziran 2022 tarihlerinde arasında düzenlenen Bedensel Engelliler Para Masa Tenisi Türkiye şampiyonasında 7.klasmanda finallere yükselerek Türkiye birincisi oldu. Bu başarısından dolayı İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, ÇETİN’i makamında kabul ederek başarılarının devamını diledi. 

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonun düzenlemiş olduğu şampiyona Mamak Başak Gençlik Spor Salonu’da 113 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.  Şampiyona, farklı kategorideki ferdi ve takım müsabakalarının ardından düzenlenen madalya ve kupa töreniyle tamamlandı. Dereceye giren sporculara madalyalarını Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Muaz ERGEZEN verdi. İlimizden şampiyonaya katılan Müdürlüğümüz Toplum Sağlığı Merkezi personeli Adem ÇETİN, 7. klasmanda derece elde ederek Türkiye birincisi oldu. 

Gösterdiği bu başarı nedeniyle ÇETİN’E tebrik ve teşekkür eden İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, “Sosyal yaşamda, iş yaşamında kendilerine çok zor yer bulan ve çeşitli güçlüklerle karşılaşan engellilerin farkına varmamız, onlarla birlikte yaşadığımızı unutmamamız gerek. Bu vesileyle personelimiz Adem ÇETİN başta olmak üzere organizasyonun yapılmasında emeği geçen tüm yöneticileri, antrenörleri ve sporcuları tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi. Ziyarete Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Dursun GÖĞER’de katıldı. 

  • TSM Personelimiz Masa Tenisinde Türkiye Derecesi Elde Etti 1.jpeg