Göreve Başlayan Personele Temel Eğitim Verildi
30 Haziran 2022

Göreve Başlayan Personele Temel Eğitim Verildi (6).JPG
İl genelindeki Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarına yeni göreve başlayan personele ilimiz acil sağlık hizmetlerinin tanıtımı ile hizmet içi eğitim kapsamında 13-17 Haziran 2022 tarihleri arasında Temel Eğitim düzenlenmiştir. 

Acil Sağlık Hizmetlerinin daha etkin, hızlı ve kaliteli yürütülmesi amacıyla Acil Sağlık Hizmetleri rehberlerindeki güncellemeler ışığında yeni meslektaşlarımıza, eğitmenlerimiz tarafından teorik konu anlatımları başta olmak üzere uygulama masalarında koçluk yaparak eğitim verilmiştir. Vaka çalışmalarında ekip halinde sahada karşılaşılması muhtemel vaka örneklerine bakanlığımızca belirlenmiş algoritmalar ışığında müdahale edilmesi beklenilmiş olup vaka sonu değerlendirmeler ile vaka yaklaşımları ele alınıp katkıda bulunulmuştur. 

Yapılan eğitim ile göreve başlayan personelimizin bilgi ve becerilerini güncellemek ve gelişimine katkı sağlamaya çalışarak karşılaşılması muhtemel vakalar üzerine paylaşımlar yapmışlardır. İlimizde kesintisiz hizmet veren acil sağlık hizmetleri istasyonları, tam donanımlı ambulanslarımız ile görev yapacak olan personelimize hizmet içi eğitimler kapsamında temel eğitim tamamlanmış olup, mesleki gelişimine katkı sağlayacak olan eğitimlerimiz aralıksız devam etmektedir.

Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü 

  • Göreve Başlayan Personele Temel Eğitim Verildi (2).jpg
  • Göreve Başlayan Personele Temel Eğitim Verildi (3).jpg
  • Göreve Başlayan Personele Temel Eğitim Verildi (1).jpg
  • Göreve Başlayan Personele Temel Eğitim Verildi (4).jpg
  • Göreve Başlayan Personele Temel Eğitim Verildi (5).jpg