Yeni Göreve Başlayan Personele Uyum Eğitim
21 Nisan 2022

Yeni Göreve Başlayan Personele Uyum Eğitim kapak.JPG
Ülkemizde gelişen teknoloji ve yenilikler ile uluslararası algoritmalarda meydana gelen güncellemeler ışığında ilimizde göreve başlayan personele uyum eğitimi kapsamında; 112 Oksijen Tüpü ve Sistemlerinin Güvenli Kullanımı Eğitimi, Temel Eğitim, Erişkin İleri Yaşam Desteği Eğitimi, Çocuk İleri Yaşam Desteği Eğitimi ile Travma İleri Yaşam Desteği Eğitimi düzenlenmiştir.

Yapılan eğitimlerimizde eğitmenlerimizin teorik anlatımlarının yanında koçluk yapılarak uygulama masaları ile konular desteklenmiştir. Acil Sağlık Hizmetleri sunumunda yerini alan çalışma arkadaşlarımızın sahada karşılaşılması muhtemel vaka örneklerine, Sağlık Bakanlığımızca belirlenmiş algoritmalar ışığında müdahale edilmesi beklenilmiş olup, vaka sonu değerlendirmeler ile vaka yaklaşımları ele alınıp, katkıda bulunulmuştur. Düzenlemiş olduğumuz eğitimler ile halkımıza sunulan hizmet kalitesi ve memnuniyetin artırılması hedeflenmektedir.

Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarında göreve başlayan personelimizin hizmet içi eğitimler kapsamında modül eğitimleri tamamlanmış olup, etkin ve kaliteli hizmet verebilmek adına eğitimlerimiz kesintisiz devam etmektedir.

  • Yeni Göreve Başlayan Personele Uyum Eğitim 5.jpg
  • Yeni Göreve Başlayan Personele Uyum Eğitim 2.jpg
  • Yeni Göreve Başlayan Personele Uyum Eğitim 3.jpg
  • Yeni Göreve Başlayan Personele Uyum Eğitim 1.jpg
  • Yeni Göreve Başlayan Personele Uyum Eğitim 4.jpg
  • Yeni Göreve Başlayan Personele Uyum Eğitim 6.jpg