Hastalarla Eğlenceli Vakit
12 Ekim 2021

Hastalarla Eğlenceli Vakitler kapak.jpg
Dünya Ruh Sağlığı Günü nedeniyle Müdürlüğümüz yöneticileri tarafından Yüksek İhtisas Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hastaları ziyaret edilerek birlikte eğlenceli vakit geçirmeleri sağlandı. 

Toplum Ruh Sağlığı Merkezleri ülke geneline yayılmış ruhsal hastalıkların tedavisi ve rehabilitasyona yönelik hizmetlerin verildiği bir birimdir. İlimizde Yüksek İhtisas Hastanesine bağlı kurulan merkezde tedavi olanlara gün içerisinde müzik, el işi, oyun, spor gibi çeşitli aktiviteler düzenlenerek hastaların etkin ve kısa bir süre içerisinde topluma katılımları sağlanmaktadır. 

Gerçekleştirilen ziyarete Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Hakan KILIÇ, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Adem YENİ, Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yusuf ALBAYRAK, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcıları Dr. Ümit HAFÇI ve Halil BAKIR, Uzman Ziya BİLGİN katılarak hastalara çeşitli hediyeler verdiler. Hastalarla bir süre sohbet eden ve çeşitli ikramda bulunan ilgililer, istek ve talepleri dinleyerek gün boyunca eğlenceli vakit geçirdiler. 

  • Hastalarla Eğlenceli Vakitler 3.jpeg
  • Hastalarla Eğlenceli Vakitler 2.jpeg
  • Hastalarla Eğlenceli Vakitler 1.jpeg