Evde Sağlık Hizmeti Alan Hastalara İl Sağlık Müdürümüzden Geçmiş Olsun Ziyareti
23 Ocak 2020


Kırıkkale İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, müdürlüğümüze bağlı Yüksek İhtisas Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Birimi tarafından kent merkezinde tedavilerini ayaktan yapılamayacak yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç hastalara verilen sağlık hizmetini yerinde görerek, hasta ve yakınlarına geçmiş olsun temennilerinde bulundu.

Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerimizce tedavisi gerçekleştiren hastalar ile yakından ilgilenen İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, hasta yakınlarına çeşitli önerilerde bulunarak, istek ve taleplerini aldı. İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ ve beraberindeki Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanımız Dr. Adem YENİ, hasta çift ile bir süre sohbet ettikten sonra diğer bir ziyareti ise Bahçelievler Mahallesi Ahılı Caddesinde ikamet eden ve omuz ameliyatı sonrasında ayağa kalkamayarak tedavisini yatarak sürdüren hastamıza oldu. 

Burada da hasta yakınları ile görüşen İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, Birim Koordinatorü Dr. Manya Najaflı YILMAZ’dan hasta hakkında bilgiler alarak, hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Müdürümüz ve beraberindekilerin son ev ziyareti ise Aşağımahmutlar Köyüne oldu. Yatak yarası nedeniyle tedavi için gidilen hastaya Evde Sağlık Ekiplerinin pansuman yapmasının ardından İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ ve beraberindekiler hasta yakınlarına bilgilendirme yaptıktan sonra geçmiş olsun dilek ve temennileri ile evden ayrıldılar. 

Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü 

 
  • Evde Sağlık Hizmeti Alan Hastalara İl Sağlık Müdürümüzden Geçmiş Olsun Ziyareti 2.JPG
  • Evde Sağlık Hizmeti Alan Hastalara İl Sağlık Müdürümüzden Geçmiş Olsun Ziyareti 3.JPG
  • Evde Sağlık Hizmeti Alan Hastalara İl Sağlık Müdürümüzden Geçmiş Olsun Ziyareti 5.JPG
  • Evde Sağlık Hizmeti Alan Hastalara İl Sağlık Müdürümüzden Geçmiş Olsun Ziyareti 6.JPG
  • Evde Sağlık Hizmeti Alan Hastalara İl Sağlık Müdürümüzden Geçmiş Olsun Ziyareti 7.JPG
  • Evde Sağlık Hizmeti Alan Hastalara İl Sağlık Müdürümüzden Geçmiş Olsun Ziyareti 8.JPG