Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, Sağlık Tesislerimizi Ziyaret Etti
06 Aralık 2019


İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ hasta ve çalışan memnuniyeti ile sunulan sağlık hizmetlerini yerinde değerlendirmek amacıyla bazı sağlık tesislerini ziyaret etti. Beraberinde Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Dr. Mustafa ALTAŞ ile birlikte ziyaret edilen binaların fiziki durumlarını inceleyen İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, görevli personelin istek ve taleplerini dinledi, hastalarla sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini sundu. 

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ ve beraberindekilerinin gerçekleştirdiği ilk ziyaret Bahşılı Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Merkezi oldu. Burada doktor ve personel ile sohbet eden İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, TSM Başkanı ve Aile Hekimlerimiz ile çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu. Ardından müdürümüz beraberindeki heyet Bahşılı 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna geçerek görevli personeli ziyaret ettiler. Burada bir süre personel ile sohbet eden il sağlık müdürümüz ve beraberindeki heyet, yeni yapılan Bahşılı 1 Nolu Acil Sağlık İstasyonunun binasını inceleyerek, fiziki şartlar konularında istek ve talepleri değerlendirdiler. 

Daha sonra Hacılar Aile Sağlığı Merkezi ile Karaahmetli Sağlık Evinde incelemelerde bulundu. Yetkililerden binaların durumları hakkında bilgiler alan İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, gerekli eksikliklerin giderilerek, taleplerin kısa süre içerisinde yerine getirileceğini söyledi. Müdürümüz ve beraberindekilerin son ziyareti ise Karakeçili İlçe Hastanesi, Karakeçili Toplum Sağlığı Merkezi ve Karakeçili Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu oldu. 

Burada hastane personeli ve idarecileri ile görüşen İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, “Ziyaretlerimizdeki asıl amaç öncelikle çalışan personelimizin memnuniyeti için ihtiyaçların yerinde değerlendirilerek giderilmesinin sağlanması, bunlarla birlikte hastalarımızın daha iyi şartlar altında hizmet alabilmeleridir. Bunun içinde ilk önce binaların fiziki yapısına, eksikliklerine bakıyoruz. Daha sonra ise personelimizin teçhizat gibi istek ve taleplerini yerinde çözmeye çalışıyor, çözemediklerimizi ise not alarak en kısa sürede gidermeye çalışıyoruz” dedi. 

  • Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, Sağlık Tesislerimizi Ziyaret Etti (1).JPG
  • Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, Sağlık Tesislerimizi Ziyaret Etti (2).JPG
  • Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, Sağlık Tesislerimizi Ziyaret Etti (3).JPG
  • Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, Sağlık Tesislerimizi Ziyaret Etti (4).JPG
  • Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, Sağlık Tesislerimizi Ziyaret Etti (5).JPG
  • Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, Sağlık Tesislerimizi Ziyaret Etti (6).JPG
  • Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, Sağlık Tesislerimizi Ziyaret Etti (7).JPG
  • Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ, Sağlık Tesislerimizi Ziyaret Etti (8).JPG