Milletvekilimiz ve İl Genel Meclisi Başkanından Sağlık Kompleksi Ziyareti
06 Kasım 2019


Kırıkkale Milletvekili Av. Ramazan CAN ve İl Genel Meclis Başkanı Murat ÇAYKARA, bünyesinde Yüksek İhtisas Hastanesi Semt Polikliniği, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve İl Sağlık Müdürlüğü Hizmet Binasının bulunduğu Sağlık Kompleksinde incelemelerde bulundular. 

Kırıkkale Milletvekili Av. Ramazan CAN ve İl Genel Meclisi Başkanı Murat ÇAYKARA’yı Semt Polikliniği girişinde İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ ve müdürlüğümüze bağlı sağlık tesisi yöneticileri karşıladı. Semt Polikliniği ile ziyaretine başlayan Kırıkkale Milletvekili Av. Ramazan CAN ve İl Genel Meclis Başkanı Murat ÇAYKARA, hastalara geçmiş olsun temennisinde bulundular. Semt Polikliniğinde bulunan yeni cihazlar hakkında yetkililerden bilgiler alan Kırıkkale Milletvekili Av. Ramazan CAN, sağlık hizmetinin halkın kolay ulaşabileceği bir noktada bulunmasının önemli olduğunu, bu kapsamda Semt Polikliniğinin ilerleyen günlerde daha çok hasta kabul edebileceğini ifade etti. 

Kırıkkale Milletvekili Av. Ramazan CAN ve İl Genel Meclis Başkanı Murat ÇAYKARA’nın bir sonraki ziyareti ise Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi oldu. Burada bulunan ve tamamı yenilenen ünitleri inceledikten sonra hastaların talep ve isteklerini yerinde dinleyerek çözüme kavuşturdular. Kırıkkale Milletvekili Av. Ramazan CAN ve İl Genel Meclis Başkanı Murat ÇAYKARA son olarak İl Sağlık Müdürlüğü yeni hizmet binasına geçerek İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

 • Milletvekilimiz ve İl Genel Meclisi Başkanından Sağlık Kompleksine Ziyaret (2).JPG
 • Milletvekilimiz ve İl Genel Meclisi Başkanından Sağlık Kompleksine Ziyaret (4).JPG
 • Milletvekilimiz ve İl Genel Meclisi Başkanından Sağlık Kompleksine Ziyaret (7).JPG
 • Milletvekilimiz ve İl Genel Meclisi Başkanından Sağlık Kompleksine Ziyaret (5).JPG
 • Milletvekilimiz ve İl Genel Meclisi Başkanından Sağlık Kompleksine Ziyaret (6).JPG
 • Milletvekilimiz ve İl Genel Meclisi Başkanından Sağlık Kompleksine Ziyaret (8).JPG
 • Milletvekilimiz ve İl Genel Meclisi Başkanından Sağlık Kompleksine Ziyaret (3).JPG
 • Milletvekilimiz ve İl Genel Meclisi Başkanından Sağlık Kompleksine Ziyaret (1).JPG