Her Zaman Destekçiniziz
06 Kasım 2019Güneydoğu terör ile mücadele gazilerinden oluşan heyet, İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Müdürlüğümüz tarafından yürütülen uyuşturucu ile mücadele kapsamında yaptığımız çalışmalara teşekkür eden gaziler, her zaman kurumumuzun yanında olduklarını söylediler. 

Kurumu adına gerçekleştirilen ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, şehit ve gazilerin ülkenin bekası adına canlarını hiçe sayarak hayatlarını bu mücadele için harcadıklarını, bu uğurda zaman zaman şehadet mertebesine ulaştıklarını veya uzuvlarını kaybettiklerini, ülkede yaşayan her vatandaşın kendilerine borçlu olduğunu ifade etti. 

Bu nedenle kapılarının ve gönüllerinin her zaman şehit yakınları ile gazi ve yakınlarına açık olduğunu ifade eden İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, kendilerinin her zaman ve her yerde destekçisi olması adına elinden geleni yapacağını belirtti. Heyeti temsilen konuşan gaziler ise, müdürlüğümüzün yürütmüş olduğu uyuşturucu ile mücadele kapsamındaki çalışmaları takdir ile desteklediklerini, bu mücadelede üzerine düşen ne görev varsa yapmaya hazır olduklarını belirterek, İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi’ye yeni görevine atanmasından dolayı hayırlı olsun temennilerinde bulundular. 

  • Her Zaman Destekçiniziz  (1).JPG
  • Her Zaman Destekçiniziz  (2).JPG
  • Her Zaman Destekçiniziz  (3).JPG