Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, Keskin, Çelebi ve Karakeçili Kurumlarımızı Ziyaret Etti
06 Kasım 2019


Kırıkkale İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi ve Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sancar Serbest, bağlı kurumları ziyaret ederek incelemelerde bulundular. 

İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi beraberindeki heyet ile birlikte Keskin Devlet Hastanesi’ni, Çelebi Toplum Sağlığı Merkezi ile Çelebi 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve Karakeçili Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek hem incelemelerde bulundu, hem de personelin istek, talep ve şikayetlerini değerlendirdi. 

Sağlık Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden en rahat ve ulaşılabilir kolay bir biçimde yararlanmasını istiyoruz. Bu noktada ilçe hastanelerimiz, burada görev yapan personel ve bina şartları en güzeli neyi gerektiriyorsa onu yapma bilincindeyiz. Bu çerçevede çalışan personelimize de, doktorumuza da buralarda çok işler düşüyor. Yaptığımız ve yapacağımız her hizmette halka hizmeti hakka hizmet bilinci ile yapmamız gerek. Yaptığımız ziyaretlerde muayene olmak için gelen hastalara hastanenin durumu ile ilgili bilgiler sorduk, aldıkları hizmetlerden ayrı bir memnuniyet duyduklarını gördük, aynı zamanda da böyle bir tesisin ilçelerimizde olması nedeniyle teşekkür ve hayır dualarını aldık” dedi. Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, poliklinik çalışanlarıyla bir araya gelerek istek ve önerilerini de dinledi.

 • Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, Keskin, Çelebi ve Karakeçili Kurumlarımızı Ziyaret Etti (1).jpg
 • Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, Keskin, Çelebi ve Karakeçili Kurumlarımızı Ziyaret Etti (2).jpg
 • Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, Keskin, Çelebi ve Karakeçili Kurumlarımızı Ziyaret Etti (3).jpg
 • Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, Keskin, Çelebi ve Karakeçili Kurumlarımızı Ziyaret Etti (4).jpg
 • Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, Keskin, Çelebi ve Karakeçili Kurumlarımızı Ziyaret Etti (5).jpg
 • Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, Keskin, Çelebi ve Karakeçili Kurumlarımızı Ziyaret Etti (6).jpg
 • Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, Keskin, Çelebi ve Karakeçili Kurumlarımızı Ziyaret Etti (7).jpg