Sizler Başımızın Tacısınız
06 Kasım 2019


3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, müdürlüğümüz bünyesinde çalışan personelimizi ziyaret ederek günlerini kutladı. Akabinde ise Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesine geçerek buradaki Engelli ve Yaşlı Refakat Biriminde görevli personeli ve hastaları ziyaret ederek karanfil dağıttı. 

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, beraberindeki Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı İsmail Yıldırım, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Adem Yeni ile birlikte müdürlüğümüz bünyesindeki görevli engellilerimizi ziyaret etti. Personel Şube ve Santral Birimlerimizde görevli olarak çalışan bayan ve erkek personelimizi ziyaret eden İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi ve beraberindekiler istek, talep ve sorunlarını dinlediler. Engellilerin gönüllerinde kendileri için ayrı bir yeri olduğuna dikkat çeken İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, herhangi bir istek, talep ve öneride kendisini bulmalarını istedi.

Heyet daha sonra ise Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi bünyesinde bulunan Engelli ve Yaşlı Refakat Birimine geçti. Burada birim çalışanlarından bilgiler alan İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi’ye Başhekim Doç. Dr. Sancar Serbest eşlik etti. Günlük ortalama 70 hastaya yardımcı olduğuna dikkat çeken Yaşlı ve Engelli Refakat Birimi çalışanları, her hastanın güler yüzlü bir şekilde karşılanarak tüm işlemlerini takip ettiklerini, mutlu ve hızlı bir şekilde hastaneden ayrıldıklarını ifade ettiler. İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Tiftikçi önderliğindeki heyet daha sonra hastanenin çeşitli yerlerinde incelemelerde bulunarak yeni yapılacak alanlar hakkında görüş alış verişinde bulundular.

 
 • Sizler Başımızın Tacısınız (1).JPG
 • Sizler Başımızın Tacısınız (2).JPG
 • Sizler Başımızın Tacısınız (5).JPG
 • Sizler Başımızın Tacısınız (7).JPG
 • Sizler Başımızın Tacısınız (3).JPG
 • Sizler Başımızın Tacısınız (8).JPG
 • Sizler Başımızın Tacısınız (4).JPG
 • Sizler Başımızın Tacısınız 6.JPG