overlay

İzmir İKÇÜ Atatürk EAH 5. Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı

Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 23.09.2019 - 05.11.2019 tarihleri arasında İKÇÜ Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi’nde düzenlenecektir. Programa yoğun bakımda çalışan veya çalıştırılması planlanan (yoğun bakımda çalışacağını belgelemesi kaydıyla) hemşire, ebe (hemşire yetkili) ve sağlık memuru (toplum sağlığı) katılabilecektir. 

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü'nün "Sertifikalı Eğitim Programı Başvuruları" konulu yazı doğrultusunda, sertifikalı eğitim programı başvuruları 16.07.2019 tarihi itibariyle EKİP uygulaması üzerinden alınacaktır. Uygulamaya giriş https://ekip.saglik.gov.tr adresinden e-devlet aracılığıyla yapılacaktır. Sertifikalı eğitim programlarına başvurmak isteyen personel e-devlet üzerinde bulunan form ile başvuru yapıp çıktısını Hastane Başhekimi ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü’ne onaylattıktan sonra tüm belgelerin (Sağlık Bakanlığından tescilli ünvanı ile ilgili diploma fotokopisi(ekran görüntüsü de kabul edilecektir), kimlik fotokopisi, yoğun bakımda çalıştığını veya çalıştırılacağını gösterir kurumundan onaylı belge, hemşire yetki belgesi (ebeler için)), program sorumlusuna e-mail olarak gönderimini sağlayarak; görev yaptıkları kurum aracılığı ile 05.08.2019 - 20.08.2019  tarihleri arasında ilgili kurs merkezine üst yazı ile iletmeleri gerekmektedir. 

*Önlü arkalı kimlik fotokopisi ve diploma fotokopisi ile hemşire yetki belgesinin (ebeler için) hastane başhekimliğine “aslı gibidir” kaşesi yaptırılmalıdır.

Program Sorumlusu: Uzm.Hem.Emine SARIOĞLU 
E-posta: sarioglu.emine@hotmail.com
Telefon: 0232 244444-1993/2293
Adres: Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Basın Sitesi - İZMİR    35360